fbpx

KONSTRUKTSIOONITERASE KEEVITAMINE

220А

voolutugevus

131,135,136,141

protsessid

Konstruktsiooniteraste hulka kuuluvad süsinik- ja legeeritud terased, mis sõltuvalt nende keevitatavusest jagunevad 4 rühma. Madallegeeritud ja madala süsinikusisaldusega terased on tavatingimustes keevitatavad ja ei vaja sageli täiendavat töötlust. Kõrglegeeritud ja kõrge süsinikusisaldusega terased, mis on raskesti keevitatavad, vajavad pärast keevitamist kuumutamist ja kuumtöötlemist.

On mitmeid meetodeid, mis võimaldavad keevitada konstruktsiooniteraseid, kuid kõige sagedamini kasutatav tootmises on poolautomaatne keevitustööde rühm, mis hõlmab selliseid keevitusprotsesse nagu 131, 135, 136 ja 138.

Meie ettevõttel on olemas kõik, mida vajate konstruktsiooniterase edukaks keevitamiseks nii poolautomaatsete kui ka manuaalsete elektrikaarkeevitusmeetodite (111) abil. See hõlmab nii kaasaegseid ja korrapäraselt hooldatud seadmeid, kvaliteetseid tarvikuid kui ka loomulikult kogenud keevitajaid, kes on spetsialiseerunud konkreetsetele keevitusprotsessidele.

Materjalid: keevitame kõiki konstruktsiooniterase liike, sealhulgas süsinikterast, eriteraseid (Hardox, Strenx), roostevaba terast ja muid legeeritud teraseid.

Saada oma päring