fbpx

FREESIMINE

270 х 1200mm

töölaud

SK40

hoidik

Metallitoorikute freesimise protsess seisneb liigse materjali eemaldamises vajaliku tugevuse ja teravusega lõiketeraga. Freesimine on masinatööstuses kasutatavate detailide mehaanilise töötlemise lahutamatu osa, eelkõige tänu saadud ava või süvendi suurele täpsusele.

Enamiku oma detailidest freesime IM Gambini suure täpsusega käsifreespingil, millel on 270 mm x 1200 mm suurune töölaud ja SK40 põhihoidik. Masin on varustatud lasermõõdulindiga ja täpsusskaala on 0,001 mm. Mis puutub freesidesse, siis kasutame ainult kõrgkvaliteedilisi freese, mis pärinevad kontrollitud Saksa tootjatelt. Nagu ka muude metallitoorikute töötlemise meetodite puhul, on ka freesimisel kõige olulisem tegur freespinkide operaatori oskused. Me hoolitseme selle eest, et meie operaatorid täiendaksid regulaarselt oma oskusi ja saavutaksid seega metallitoorikute freesimisel parimad võimalikud tulemused.

Materjalid: kuigi freesitakse erinevaid materjale, töötame kõige sagedamini süsinikterasest, roostevabast terasest, alumiiniumist, messingist, vasest, pronksist ja plastist materjalidega.

Saada oma päring