Tere tulemast BEND´i

Meie ettevõte tegeleb igat sorti metallitöötlusega. Olles arengule suunatud võime tänaseks uhkusega öelda, et kasutame kõige kaasaegsemaid seadmeid. Uuenduslikke töötluspinke kasutades saame lühimate tähtaegade jooksul teie tooteid painutada, lõigata või värvida. Tänu meie meeskonna professionaalsusele vastab iga toode kõrgeimatele kvaliteedi ja meisterlikkuse standarditele. Kvalifitseeritud personal, tootmisala ja –võimsused, kaasaegsed seadmed – kõik see tagab tellimuste täitmise määratud tähtajaks ja mahus.

 

Käesolevaks hetkeks asume kaasaegsel pinnal Ahtme tehnopargis, kuid osutame teenuseid klientidele üle kogu Eesti. Samuti on meie klientide hulgas ettevõtteid Soomest ja Lätist, mis räägib kõrgest usalduse tasemest.

 

BEND on saanud tuntud kaubamärgiks eelkõige tänu oma lähenemisele klientidele. Meie töö kvaliteet innustab kliente üha uuesti meie poole pöörduma, just seetõttu arendame pikaaegseid ja vastastikku kasulikke suhteid. Oleme paljude ettevõtetega koostööd teinud juba pikkade aastate jooksul ning meil on hea meel teada, et oleme võitnud nende usalduse. Tööde mahust sõltumata saab iga tellija kvaliteetselt täidetud tellimuse. Just seetõttu teab iga tellija, et meie poole pöördudes ületab tulemus kõik ootused. Kiirustage saada BEND’i kliendiks ning te ei pea enam toodete töötluse kvaliteedi ja kiiruse pärast muretsema.

Kontaktandmed

Aadress

Ritsika vkt. 32

31027, Ahtme linnaosa,

Kohtla-Järve, Eesti

Copyright © BEND 2019.  Website by Simple Design